Į miesto gatves sugrįžo orientacinių varžybų „Pažink Mažeikius“ dalyviai

iŠarūno DAUKANTO nuotr.

Ketvirtadienio vakarą įvyko orientacinės dviračių varžybos „Pažink Mažeikius 2023“.

Mažeikių turizmo ir verslo asociacijos, Mažeikių verslininkų asociacijos, nevyriausybinės organizacijos Mažeikių liberalus jaunimas drauge organizuojamas renginys sugrįžo po trejų metų pertraukos ir sulaukė didelio mažeikiškių – įvairių įmonių, organizacijų atstovų, šeimų narių, pavienių asmenų – susidomėjimo. Varžybose dalyvavo beveik šešiasdešimt žmonių.

Orientacinės varžybos „Pažink Mažeikius“ surengtos septintąjį kartą. Paskutinįkart jos vyko 2019-aisiais, dar iki koronaviruso pandemijos.

Varžybų organizatoriai pastebėjo, kad tuomet mažeikiškių entuziazmas dalyvauti varžybose ir važinėjantis dviračiais aktyviai praleisti laisvalaikį, pabendrauti su kolegomis, bičiuliais buvo šiek tiek pradėjęs slopti. Prieš ketverius metus orientacinėse varžybose dalyvavo 12 komandų, kuriose buvo po 3 narius. Organizatoriams net kilo abejonių, ar tokio renginio mieste reikia. O paskui sąlygas jau diktavo pandemija…

Šiemet nuspręsta vėl organizuoti varžybas. Juolab kad sulaukta ir labai daug mažeikiškių klausimų, ar toks renginys dar kada bus.

Varžybose „Pažink Mažeikius“ dalyvauti panoro 19 komandų, kiekvienoje jų – po 3 narius. Šiemet dalyviams buvo pasiūlyta geriau pažinti miesto gatves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto