Kauno „Žalgiris“ dominavo visas rungtynes

Nuotr. iš Betsafe-LKL archyvo

Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti „M Basket DELAMODE“ komanda neatsilaikė prieš daugkartinį lygos čempioną Kauno „Žalgirį“.

});

Kaune pirmadienį vykusių rungtynių pirmame kėlinyje Mažeikių komanda surinko 7 taškus, varžovai – 31, po antro kėlinio žalgiriečiai pirmavo 56:30. Antroje rungtynių dalyje varžovų pranašumas prieš mūsų ekipą siekė ir 34 taškus, o susitikimas baigėsi rezultatu 95:68 kauniečių naudai.

Mažeikių ekipai 16 taškų įmetė Chauncey Collinsas, 13 – Alex Antetokounmpo, 12 – Einaras Tubutis.

Po rungtynių „M Basket DELAMODE“ treneris Nikola Vasilevas pažymėjo, kad komanda žaidė trumpesne rotacija, nes keli pagrindiniai žaidėjai yra patyrę traumas ir negalėjo rungtyniauti. Pirmoje rungtynių pusėje sužaista ne taip, kaip norėta, antroje žaidimo dalyje ekipa jau buvo kiek geresnė.